חתן כלה >>> עיצוב שיער >>> ברק בן חיון עיצוב שיער ואיפור >>> אודות

תפריט

אודות - ברק בן חיון עיצוב שיער ואיפור

איפור ועיצוב שיער כמוהם ככלים שלובים. מי שאחראי על השילוב הטבעי והיפה, המוקפד והמושלם הוא ברק בן חיון , אשר זה מכבר הפך לשם, שהולך לפניו, בתחום זה. נשים מעודנות ואנינות טעם בפרט ונשים בכלל שלא מוכנות, בצדק, להתפשר על פחות מהטוב ביותר, מגיעות אל ברק בן חיון, בידיעה ובתחושה כי שיערן יעוצב ופניהן יאופרו על ידי בעל מקצוע מעולה.

 

לכל אישה מתאים עיצוב שונה, ייחודי, שנובע מהטעם וההעדפה האישית כמו גם מסוג ומאופי האירוע שלקראתו היא רוצה להתייפות. ברק משוחח עם כל אישה ובשיחה מתברר המראה המבוקש שברק מופקד על הוצאתו לפועל.

 

ברק בן חיון מוסיף ברק וצבע – על פי דרישה, אבל הוא מפליא לעצב כל סוגי שיער, קצר או ארוך. מגוון סגנונות –נועז, דרמטי הוליוודי, נוצץ וזוהר או איפור עדין, של  נגיעות צבע בלבד, רך ורומנטי תוך שילוב איפור תואם שלפעמים יוצר ניגוד ולפעמים הוא תואם והרמוני.

הקו המנחה את ברק הוא קשב וכבוד עמוק לכל אישה שבוחרת ליהנות משירותיו המקצועיים בתחום עיצוב שיער ואיפור.

חלק מהסוד המקצועי הגלוי, שהרי הוא ניכר בעבודתו, הוא התאמת עיצוב השיער והאיפור לשמלה ליצירת מראה הולם שבו משולבים בתיאום ובהרמוניה כל מרכיביו.

 

כאשר כלה מפקידה את פניה בידי ברק בן חיון היא עושה זאת בידיעה ובתחושה כי הוא יביא לידי ביטוי את מלאכת המחשבת של תכנון ואת תבונת הכפיים ורגישות אצבעותיו. הציפייה הגבוהה, הטבעית והמובנת של כל כלה להיראות הכי יפה ביום הכי חשוב והכי מרגש בחייה (עד כה...) מחייבת את ברק בן חיון, המודע לציפייה ממנו ועושה הכול על מנת להצדיקה, להשקיע את מיטבו, כאשר המטרה היחידה העומדת לנגד עיניו היא להוציא מסלון עיצוב השיער והאיפור שלו את הכלה יפה כפי שהיא לא היתה מעודה, יופי שיתועד בצילומים שיישמרו לשנים ויזכירו עד כמה יפה היתה הכלה בליל כלולותיה.

 

ארוך, גלי, מסולסל, עשוי כפקעת או מדורג, פוני או קארה, תוספות שיער לכל אחת מתאים סגנון שונה. התהליך הוא תהליך  של שיח פתוח שבמהלכו מחווה ברק את חוות דעתו המקצועית אבל תמיד מותיר לכל לקוחה בכלל ולכל כלה בפרט שתי זכויות בסיסיות ויסודיות- את זכות המלה הראשונה ואת זכות המלה האחרונה.


תמונה: אודות - ברק בן חיון עיצוב שיער ואיפור - עיצוב שיער
צור קשר